WSZYSTKIE CENY ZAWIERAJĄ WLICZONĄ PRZESYŁKĘ

O nas

Słowem wstępu, ART DEALERS jest startupem działającym w obszarze kupna i sprzedaży sztuki. Naszym celem jest wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania dla artystów, aby ujednolicić kanały dystrybucji sztuki. Stworzony przez nas marketplace ma za zadanie dostarczyć stabilne i dostępne dla każdego artysty narzędzia, dzięki którym będzie mógł w prosty sposób dotrzeć do swoich odbiorców oraz sprzedawać swoje prace bez konieczności uiszczania prowizji oraz wszelkiego rodzaju opłat. Art Dealers oprócz podstawowej funkcji, którą jest sprzedaż/kupno sztuki, spełnia dodatkowo rolę promocyjną. Bardzo wyraźnie podkreślamy aspekt rozpowszechniania młodej sztuki, który to jest emblematem naszej działalności.  

Jako cały zespół Art Dealers serdecznie zapraszamy Was do nowo powstałego sklepu internetowego stworzonego specjalnie dla artystów! 

Marketplace przygotowaliśmy według dwóch kryteriów - sklep ma być przejrzysty i łatwy w obsłudze. Mamy nadzieję, że założenie zostało spełnione, ale aby to sprawdzić potrzebujemy Waszej pomocy. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z narzędziem, które poniekąd oddajemy  w Wasze ręce.

Zaobserwujcie nas na instagramie, gdzie dodajemy prace polskich artystów, które wpadły nam w oko. Wpadnij poszerzyć swoje artystyczne horyzonty! Dodaj nas: @art___dealers

Pozdrawiamy,
Art Dealers Team