O nas

Słowem wstępu - ART DEALERS jest startupem działającym w obszarze kupna i sprzedaży sztuki.

Naszym celem jest wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania dla artystów, które łączy kanały dystrybucji sztuki. Stworzony przez nas marketplace ma za zadanie dostarczyć stabilne i dostępne dla każdego artysty narzędzie, dzięki któremu będzie mógł w prosty sposób dotrzeć do swoich odbiorców oraz sprzedawać swoje prace.

Art Dealers, oprócz podstawowej funkcji którą jest sprzedaż/kupno sztuki, spełnia dodatkowo rolę promocyjną. Bardzo wyraźnie podkreślamy aspekt rozpowszechniania młodej sztuki, który to jest emblematem naszej działalności.  

Jako cały zespół Art Dealers serdecznie zapraszamy Was do nowo powstałego sklepu internetowego stworzonego specjalnie dla artystów! 

Marketplace przygotowaliśmy według dwóch kryteriów - sklep ma być przejrzysty i łatwy w obsłudze. Mamy nadzieję, że założenie zostało spełnione, ale aby to sprawdzić potrzebujemy Waszej pomocy. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z narzędziem, które poniekąd oddajemy  w wasze ręce.

Odwiedź nas na instagramie gdzie dodajemy polskich artystów, ciekawostki ze świata sztuki, a także warte uwagi wydarzenia artystyczne!  Zaobserwuj i poszerz swoje artystyczne horyzonty! Dodaj nas: @artdealers.pl

Pozdrawiamy,
Cały Team Art Dealers